Pogotowie Kanalizacyjne tel. 695-179-783

 

Kompleksowe usuwanie zatorów za pomocą spiral elektromechanicznych oraz metodą wysokociśnieniową na sieciach - sanitarnych, deszczowych, jak również technologicznych : 

- Instalacje wewnętrzne (piony, poziomy, odpływy wanien, ubikacji, pisuarów, zlewów, kratek, brodzików itd.)
- Sieci kanalizacji zewnętrznej (przykanaliki, odcinki między studniami, odpływy spustów rynnowych, odwodnień liniowych, wpustów itd.)

 

Wykonujemy ekspertyzę za pomocą specjalistycznej kamery, w celu ujawnienia przyczyny zatoru oraz jej ew. lokalizacji.

Świadczymy również awaryjne usługi asenizacyjne w przypadku zalanych piwnic, pomieszczeń, placów.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo może uprzykrzyć życie niedrożna kanalizacja, w biurze, lokalu gastronomicznym, mieszkaniu, czy w domu jednorodzinnym. Czasami uda się uratować sytuację ręczną spiralą, natomiast często problem się ponawia, co staję się irytujące, bo ile razy można sprzątać po zalaniu i wypędzać odór z pomieszczeń?

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorstw i mieszkańcom Trójmiasta i okolic świadczymy usługi w zakresie Pogotowia Kanalizacyjnego na sieciach kanalizacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dysponujemy profesjonalną ekipą oraz w pełni wyposażonym specjalistycznym pojazdem, dzięki czemu nie tylko usuniemy niedrożność, ale jesteśmy w stanie Państwu kompleksowo usunąć problem częstych zatorów(wrastające korzenie, wytrącone złogi klejowo-betonowe, złogi tłuszczy spożywczych, duże ilości osadu oraz wiele innych). Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wykazując się dokładnością i pełnym profesjonalizmem, dowodem są liczne rekomendacje wielu firm, instytucji państwowych, sieci sklepowych, restauracji, wspólnot mieszkaniowych i osób prywatnych na terenie całego województwa pomorskiego, zatem Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

 

TRANSBEK Kompleksowa Obsługa Sieci Kanalizacyjnych - Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Powered by Joomla 1.7 Templates